Get In Balance

Hubnout je málo, ale změnit životní styl je zisk a výhra. Tak ho změňte spolu s naším programem, kontrolou a poradenstvím. 

Prrogram změny životního stylu zaměřený na pochopení vlastní síly proměnit se ke své spokojenosti, transformovat mysl i tělo, hledat rovnováhu v životě, zlepšit fyzickou kondice a psychickou odolnost. Cílem programu je naučit se ve svém životě dodržovat řád (rituály) a pravidla, která napomohou k celkové rovnováze. Naučíte se jíst bez zpracovaného jídelníčku, přijímat pohyb jako základni rituál podporující vitalitu a ve vzájemné souhře s prací a relaxací rozvíjet spokojenost. To je program Get in Balance.

Nechci uniformovat a sestavovat program stejný pro každého, co kdy jíst, jak se hýbat a co dělat. Každý je individualita a tak hledání optimálních doporučení a postupů v oblasti stravy/ výživy, pohybu a životních rituálů bude výsledkem naší spolupráce. Budu rozvíjet Váš přistup k sobě sama a k celkové změně.

Cílem bude pochopit, jakou sílu ve svých rukách máte a využít ji s mým dozorováním a vedením k proměně, hubnutí a spokojenosti.

 

 

 

Program trvá: 3 měsíce

Vstupní, průběžná a závěrečná osobní konzultace
Základní diagnostika
Zpracování plánu změny životního stylu (strava, pohyb, detoxikace, relaxace, work-life balance program)
Monitoring doporučení a jejich analýza (konzultace -14 denní interval e-mail, 1krát měsíčně osobní konzultaci)
Kniha Jóga, očista a rituály
DVD dle výběru

Cena: 5850,- Kč

Přihlášky: clinic@energystudio.cz

Přihláška na akci

*
*
*
*

*
*
*
*

Změna životního stylu

Cílem všech programů Energy Clinic je nastavit přijatelnou změnu životního stylu pro klienta dle jeho individuálních podmínek. Všechny programy jsou odborně vedeny a jsou zaměřeny na celkovou změnu životního stylu, hubnutí, optimalizaci stravovacích návyků, detoxikaci, odbourávání stresu a podporu životní energie.