Individuální kurz jógy s výživovým poradenstvím

Hledáte osobní přístup ve cvičení jógy a chcete vyvážit i způsob stravování tak, aby jedno podporovalo druhé? Speciální program s Václavem Krejčíkem vám pomůže zorientovat se v záplavě jídla okolo nás a naučí vás v 10 lekcích cvičít jógu a sledovat vaši novou cestu.

Charakteristika

Pravidelný monitoring způsobu stravování (období 14 dnů), hledání vhodných variant nezatěžující stravy, čtení etiket potravin, diagnostika pohybového aparátu i vnitřku těla a soukromé cvičení.

Kurz je složený z 10 lekcí (60-90 minut: cvičení + konzultace, analýza stávajících stravovacích návyků a doporučení pro nové období). Program cvičení jógy včetně výživového poradenství a diagnostiky je zaměřený na správné cvičení jógy, optimalizaci stravovacích návyků, redukci stresu a napětí, hubnutí.

 

 

 

individuální cvičení + individuální konzultace výživa

Cena: 15 000 Kč


Přihlášky: clinic@energystudio.cz

Přihláška na akci

*
*
*
*

*
*
*
*

Změna životního stylu

Cílem všech programů Energy Clinic je nastavit přijatelnou změnu životního stylu pro klienta dle jeho individuálních podmínek. Všechny programy jsou odborně vedeny a jsou zaměřeny na celkovou změnu životního stylu, hubnutí, optimalizaci stravovacích návyků, detoxikaci, odbourávání stresu a podporu životní energie.