Mentoring 

Vkročit do systému jógy a powerjógy, naučit se správně držet tělo, používat střed těla a tělesné zámky, optimálně využívat tělo v jógovém pohybu, seznámit se s vhodným dýcháním a okusit meditaci...to vše proto, abyste mohli doma praktikovat jógu. Postupné seznámení s žitou filozofií a Pataňdžalího systém pomůže pochopit celý koncept jógy. Vhodné pro začátečníky i pravidelně praktikující.

ŽIJTE JÓGU MENTORING basic

5 hodin pro zájemce o jógu, kteří chtějí objevit svou vnitřní sílu a začít s jógou! Jak tvořit svou cestu, jak v ní pokračovat a realizovat své kroky s cílem vlastním rozvoje a otevřít se “neomeznosti”. To je základní program Žijte jógu MENTORING.

ŽIJTE JÓGU PRAXE

10 hodin jógové praxe - formy powerjóga, restorativní jóga, jógová terapie, relaxace a meditace. Cvičete si online, nebo v Energy Studiu. Čas dle domluvy.

ŽIJTE JÓGU MENTORING plus

15 hodin pro zájemce o rozvoj v sebepoznání, józe a meditaci, kteří chtějí objevit svůj potenciál. Program určený pro jedince, kteří cvičí jógu a potřebovali by nasměrovat, prohloubit svoji cestu, apod.

Konzultace

  • Úvodní konzultace (ZOOM meeting) zdarma (30 min).
  • Cena 1 konzultace (60 min) ZOOM/ osobní: 3000 Kč
  • Cena 5 konzultací ZOOM/ osobní: 10000 Kč (kombinace 3 online a max 2 osobní konzultace, 1 konzultace 2000 Kč)
  • Cena 10 konzultací ZOOM/ osobní: 17000 Kč (kombinace 7 online a 3 osobních konzultací, 1 konzultace 1700 Kč)
  • Cena 15 konzultací ZOOM/ osobní: 22500 Kč (kombinace 10 online a 5 osobních konzultací, 1 konzultace 1500 Kč)

Doba konzultace/ praxe: 60 minut. Platba probíhá převodem před začátkem konzultace, nebo kurzu. Změna životního stylu

Cílem všech programů Energy Clinic je nastavit přijatelnou změnu životního stylu pro klienta dle jeho individuálních podmínek. Všechny programy jsou odborně vedeny a jsou zaměřeny na celkovou změnu životního stylu, hubnutí, optimalizaci stravovacích návyků, detoxikaci, odbourávání stresu a podporu životní energie.