ŽIJTE JÓGU (self) terapie ON-LINE KURZ

Kurz jógy, restartu a změny životního stylu vás provede, bude vás motivovat a udržovat na zvolené cestě! Kurz probíhá vždy individuálně formou: on-line (ZOOM, e-mail, skype).

Podrobnosti

ŽIJTE JÓGU s bláznovstvím a rozumem...prostě NA POHODU

Zajímáte se o harmonii a životní styl? Chcete cvičit jógu, meditovat a nebo se seznámit s jógovou filozofií? Chcete změnit životní styl, vytvořit z jógy rituály a pravidelně cvičit, proniknout do tajů pránájámy (dech a energie), seznámit se hlubokou relaxací, metiačními a antistresovými technikami, očistou organismu, a nebo se chcete posunout ve své lektorské práxi dále?

Hledáte indiviuální péči?

Napište nám

Programy Energy Clinic

změna životního stylu

speciální programy

firemní programy

Novinky

Silvestrovské (ne)obžerství

Silvestrovské (ne)obžerství

Není třeba vždy, když je příležitost, přejídat se! Svátky nemusí být důvodem nekontrolovaného jídla. Umíte se ovládat o svátcích a nebo sníte vše, co vidíte?

29. 12. 2021
celý článek

Vánoce, vaření a jídlo

Vánoce, vaření a jídlo

Během Vánoc na nás z vánočních stolů kouká nepřeberné množství dobrot, které se velice dobře usídlí v těle a tělo po svátcích o několik kilogramů přibere. Pokud jste v procesu hubnutí, nebo řešíte svou váhu, je nutné se o vánocích kontrolovat. Užít si je, ale nenechat chutím naprostou volnost. Byla by to škoda zahodit několik měsíců práce na sobě a svém dobrém pocitu jen proto, že jsou Vánoce. Nemyslíte?

28. 12. 2021
celý článek

Jarní očista a její vztah k zdraví

Jarní očista a její vztah k zdraví

S jarem přichází velká expanze energie a současně potřeba… vstát, odlehčit a restartovat. Inspirujte se v jarním přístupu k očistnému stravování a jógové praxi. Postačí malé změny, které však hluboce pocítíte!

27. 03. 2018
celý článek

O očistě a jarním odlehčení organismu

O očistě a jarním odlehčení organismu

Po náročné zimě, kdy chybí sluneční svit, teplo a nálada je stejně jako teplota často pod bodem mrazu, je nadcházející jarní období velice vhodné pro očistu. Nemusíme si nic nalhávat, když si přiznáme, že zvládnout zdravou stravu během zimy, je náročné.

03. 02. 2018
celý článek

Japonská šíthlost a my

Japonská šíthlost a my

Od rána, co jsem se položil na Waikiki Beach v Honolulu, přemýšlím o tom, proč Japonci, ač jejich talíře v restauracích jsou přeplněné, jsou hubení? Ženy bez známek celulitidy a muži bez nafouklých a velkých břich.

03. 01. 2018
celý článek

Jóga Virtual

Více jak čtvrt hodina pro rozproudění energie s Klárou Moravcovou přinese energii a uvolnění těla i mysli.