Seminář o výživě

Cílem kurzu výživy je vám předat odborné informace a zkušenosti, které se často běžně nedozvíte, přivést vás ke kritickému zamyšlení a v neposlední řadě k prozření, že zdravé stravování je mocný nástroj k ukotvení dobrého zdraví a aktivního života.

Chcete získat potřebné „know-how" pro sestavování vlastního zdravého jídelníčku i jídelníčku svých blízkých? Pak jste na dobré cestě, která začíná na našem kurzu.

Podrobnosti

Změna životního stylu

Cílem všech programů Energy Clinic je nastavit přijatelnou změnu životního stylu pro klienta dle jeho individuálních podmínek. Všechny programy jsou odborně vedeny a jsou zaměřeny na celkovou změnu životního stylu, hubnutí, optimalizaci stravovacích návyků, detoxikaci, odbourávání stresu a podporu životní energie.

Napište nám

Programy Energy Clinic

Novinky

Jarní očista a její vztah k zdraví

Jarní očista a její vztah k zdraví

S jarem přichází velká expanze energie a současně potřeba… vstát, odlehčit a restartovat. Inspirujte se v jarním přístupu k očistnému stravování a jógové praxi. Postačí malé změny, které však hluboce pocítíte!

27. 03. 2018
celý článek

O očistě a jarním odlehčení organismu

O očistě a jarním odlehčení organismu

Po náročné zimě, kdy chybí sluneční svit, teplo a nálada je stejně jako teplota často pod bodem mrazu, je nadcházející jarní období velice vhodné pro očistu. Nemusíme si nic nalhávat, když si přiznáme, že zvládnout zdravou stravu během zimy, je náročné.

03. 02. 2018
celý článek

Japonská šíthlost a my

Japonská šíthlost a my

Od rána, co jsem se položil na Waikiki Beach v Honolulu, přemýšlím o tom, proč Japonci, ač jejich talíře v restauracích jsou přeplněné, jsou hubení? Ženy bez známek celulitidy a muži bez nafouklých a velkých břich.

03. 01. 2018
celý článek

Jóga Virtual

Jógové lenošení, jemné provedení ásán, relaxace a příjemné naladění se na své tělo a mysl.